• Junama Chess
  • moonlight żakard

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „TAKO”

ul. Jagiellońska 77/79, 42-229 Częstochowa

tel. (34) 371 12 70

Obsługa:

Norbert Rurajski: +48 728 991 230 email: norbert.r tako.net.pl wózki, foteliki
Małgorzata Podgórska +48 664 499 984 email: malgorzata.podgorska tako.net.pl wózki, mebelki

Godziny otwarcia:

Pn - Pt - 10:00 - 18:00

Sb - 8:00 - 14:00

na dobry początek...

Przyszłość należy do tych, którzy już dziś są na nią przygotowani, dlatego podczas kreowania naszych produktów wciąż staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów dostarczając Państwu jak najlepsze rozwiązania. Firma TAKO to wiodący producent wózków i artykułów dla dzieci. Jest to firma rodzinna, która dzięki profesjonalizmowi oraz kreatywnym rozwiązaniom od 25 lat wyznacza trendy w produkcji artykułów dla dzieci. TAKO to marka znajdująca uznanie w 25 krajach na całym świecie, to szeroka gama innowacyjnych produktów oparta na oryginalnym wzornictwie, wysokiej jakości materiałach oraz nowoczesnej technologii.

Wszystkie artykuły produkowane są z dbałością o bezpieczeństwo dziecka i rodziców. Potwierdza to fakt, że wszystkie nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa zgodne z normą EN 1888:2012 oraz wytwarzane są z ekologicznych, przyjaznych dziecku tkanin. Dokładna analiza potrzeb rodziców i dzieci dostarcza nam inspiracji w tworzeniu naszych artykułów a ich wysoki standard znajduje odzwierciedlenie w licznych nagrodach i wyróżnieniach, jakie przyznawane są na międzynarodowych imprezach targowych.

Nasza firma ma przyjemność przedstawić szeroką gamę  innowacyjnych i praktycznych produktów dla dzieci takich jak: wózki głęboko-spacerowe, wózki parasolkowe i lalkowe, leżaczki, huśtawki i sanki. Materiały przez nas używane odznaczają się wysoką jakością. Zapewniamy Państwa, że dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania.

Wideorelacja firmy TAKO z Targów KIDS TIME 2015 w Kielcach