• Junama Chess
 • moonlight żakard

Materace 

 • 105,00 zł W magazynie

  Materac „NATURA Baby” KOMFORT Line  (Model: NBKL1) zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania.

  105,00 zł
 • 269,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego " VERA  + " (Model: MLPUR1) antyalergic covers zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania.

  269,00 zł
 • 197,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego "ODEO" zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania.

  197,00 zł
 • 227,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego "VERA" (Model: MVHRPUR1) antyalergic covers zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania.

  227,00 zł
 • 68,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Jacuś Według najnowszych międzynarodowych wytycznych i standardów leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych zaleca się wielokierunkowe działania zmierzające do ograniczenia ekspozycji na alergeny.

  68,00 zł
 • 69,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Jacuś KOMFORT Line Według najnowszych międzynarodowych wytycznych i standardów leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych zaleca się wielokierunkowe działania zmierzające do ograniczenia ekspozycji na alergeny.

  69,00 zł
 • 215,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Lateksowo-Piankowo-Gryczany PRESTIGE Line  zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku.  W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania. Rozmiar : 120/60/12,5

  215,00 zł
 • 269,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Lateksowy antyalergic covers zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania. Rozmiar : 120/60/9,5

  269,00 zł
 • 92,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego LUX W normalnych warunkach użytkowania materac LUX przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania przez jedno dziecko podczas snu i wypoczynku.

  92,00 zł
 • 98,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Lux KOMFORT Line Według najnowszych międzynarodowych wytycznych i standardów leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych zaleca się wielokierunkowe działania zmierzające do ograniczenia ekspozycji na alergeny.

  98,00 zł
 • 147,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Lux PRESTIGE Line Według najnowszych międzynarodowych wytycznych i standardów leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych zaleca się wielokierunkowe działania zmierzające do ograniczenia ekspozycji na alergeny.

  147,00 zł
 • 45,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego PIANKA Rdzeń materaca wykonany z pianki PUR zapewnia stabilne i sprężyste podparcie pleców i umożliwia dziecku swobodną zmianę pozycji. Rozmiar : 120/60/5,5

  45,00 zł
 • 75,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego Pianka KOMFORT Line Według najnowszych międzynarodowych wytycznych i standardów leczenia oraz profilaktyki chorób alergicznych zaleca się wielokierunkowe działania zmierzające do ograniczenia ekspozycji na alergeny.

  75,00 zł
 • 267,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego „NATURA” PRESTIGE Line  Materac „NATURA” PRESTIGE Line MN1   może być stosowany podczas snu i odpoczynku, przez osoby zdrowe oraz alergików. Przeznaczony jest dla osób, których stan zdrowia nie pozwala na regularny ruch czy też częste zmiany pozycji ciała. 

  267,00 zł
 • 247,00 zł W magazynie

  Materac do łóżeczka dziecięcego "ODEO + " zalecany jest do stosowania na wybranej lub całej powierzchni łóżka, podczas snu i wypoczynku. W normalnych warunkach użytkowania materac przeznaczony jest do wielokrotnego stosowania.

  247,00 zł